Dla dzieci

Drogie Dzieci,

zapraszam Was do mojej krainy. Możemy się tutaj razem pobawić i nauczyć się wielu pożytecznych rzeczy.

Przygotowałam dla Was moc atrakcji! Zobaczcie sami. Czekam na Was w Centrum Handlowym Załęże w Katowicach. Razem poznamy inny wymiar zabawy!

Zanim tu przyjdziecie opowiem Wam trochę jak możemy się tutaj pobawić i czego możemy się wspólnie nauczyć.

Dla najmłodszych

Dobrze wiem, jak to jest być maluchem. Czasami chcesz się pobawić trochę inaczej niż Twoim starsi koledzy. Z myślą o moich najmłodszych gościach przygotowałam specjalne miejsce, gdzie nikt nie będzie nam przeszkadzał w naszych dziecięcych harcach. Tutaj możemy pobawić się ogromnymi klockami i zbudować z nich, co tylko sobie wymarzysz. Możemy urządzić sobie wyścigi samochodowe, ponieważ przygotowałam dla nas kolorowe samochodziki. Jest tutaj wielobarwny dom i zabawny tunel, przez który możemy się przeczołgiwać. Są jeszcze komfortowe bujaki w śmiesznych kształtach, a nasza wyobraźnia pozwoli nam pod czujnym okiem animatorów stworzyć jeszcze inne równie fascynujące rzeczy.

Byle dalej, byle szybciej – ogromna zjeżdżalnia

Każdy chyba lubi zjeżdżalnie – prawda? Zapraszam wszystkie dzieci na kolorową i niezwykle długą zjeżdżalnie, jaka znajduje się w Świcie Dory. Możemy tutaj urządzać zawody, kto pierwszy! Albo wspinać się na zabawową konstrukcję, żeby potem poczuć frajdę zjazdu ze zjeżdżalni – byle szybciej, byle dalej…

Bez względu na porę roku – zjazd na saneczkach

Wszystkie dzieci w zimie kochają najbardziej jazdę na sankach. Ale latem nie ma w już takich atrakcji, a czasami nawet nie każda zima jest okazją do takiej zabawy. Dlatego w Świecie Dory przygotowałam dla swoich gości zjeżdżalnię, po której zjeżdża się na saneczkach. Zadbałam oczywiście o to, żeby saneczki na których możesz się u mnie pobawić, były we wszystkich kolorach tęczy. 

Hop, hop na trampolinie

W mojej krainie znajduje się zabawka, która kochają wszystkie dzieci. Przygotowałam tutaj dla naszej wspólnej zabawy trampolinę! Jest miękką, elastyczna, duża i zabezpieczona tak, że nawet największy tchórz nie będzie się bał na niej skakać. Zapraszam zatem do wspólnej zabawy – hop, hop – poskaczmy razem.

Pływanie pośród wielu kolorów 

Myślę, że wszystkie dzieci wiedzą jak przyjemną zabawą jest pływanie w basenie z kolorowych piłeczek. Zapraszam do mojej krainy, gdzie wspólnie pobawimy się w nurkowanie, przepływanie czy rozrzucanie wokół siebie kolorowych piłeczek w moim basenie.

Interaktywna zabawa

Każdy z nas lubi się chyba bawić tabletem, albo telefonem rodziców. Dotykanie ekranu, żeby przesunąć jakiś przedmiot zajmuje nam czasami całe godziny. Wyobrażacie sobie taki dotykowy ekran na całej podłodze? I te wszystkie rzeczy, które można wtedy zrobić z wyświetlającymi się na nim przedmiotami? Możemy rozgarniać wirtualny piasek, łapać pojawiające się kształty czy prześcigać się, kto pierwszy dosięgnie jakiegoś miejsca. Specjalnie na tego typu zabawy przygotowałam w swojej krainie interaktywną podłogę. Zapraszam do mnie – u mnie marzenie, żeby cała podłoga była dotykowym ekranem może się spełnić.

Czekam na Was z niecierpliwością - mam nadzieję, że pobawimy się razem!

Do zobaczenia, 

Dora