Dla rodziców

Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszamy do Świata Dory – krainy, w której Wasza pociecha może spędzić niezapomniane godziny na fascynującej zabawie lub zgłębiać wiedzę na temat otaczającego świata.

Sala Zabaw Świat Dory znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mieści się w Centrum Handlowym Załęże. Podczas spokojnych zakupów w centrum handlowym, czy podczas aktywnych ćwiczeń w mieszczącym tuż obok punkcie fitness możesz powierzyć swoje dziecko naszej opiece. Zadbamy o to, aby pod czujnym okiem wykwalifikowanych pedagogów spędziło w Świecie Dory niezapomniane chwile.

Wszystkim zabawom i wydarzeniom na terenie Sali Zabaw patronuje blondwłosa dziewczynka o imieniu Dora i tak jak jej bajkowa inspiracja, przyświeca jej cel nieustannego poznawania świata. W Świecie Dory dzieci mogą poznać inny wymiar zabawy, gdyż zgromadzone tutaj atrakcje mają nie tylko służyć rozrywce, ale także kształtować wiedzę i dziecięce doświadczenia na temat otaczającej ich rzeczywistości.

Na terenie Sali Zabaw Świat Dory znajduje się mnóstwo udogodnień przygotowanych specjalnie z myślą o rodzicach i opiekunach dzieci. Podczas pobytu tutaj możesz wygodnie rozsiąść się w naszej kawiarni i zasmakować przygotowanych tutaj słodkości. Gdybyś nie miał ochoty na słodycze do Twojej dyspozycji pozostaje także menu bufetowe. Możesz z tego miejsca obserwować zabawy Twojego dziecka, jednocześnie delektując się pyszną kawą. Można tutaj także poświęcić czas na własne sprawy służbowe bądź prywatne, dzięki bezprzewodowemu internetowi. W obszarze wyznaczonym dla dorosłych jest także możliwość obejrzenia telewizji.

Drodzy rodzice, sala, którą się opiekuję jest bardzo czysta i bezpieczna, dlatego też, proszę Was o foliowanie obuwia w nowoczesnym urządzeniu. Raz w miesiącu, do mojej sali przyjeżdża specjalna firma, która pierze wszystkie dywany i czyści całą konstrukcję. Wykorzystuje ona urządzenia Santoemma SW15 HOT FOAM w technologii High Waterlift oraz Verona HRC 3,65 z ciśnieniem 6 bar oraz temperaturze 120 stopni. Urządzenia te są bezpieczne, ponieważ wykorzystują minimalną ilość detergentów i w ten sposób nie mogą alergizować dzieci.

Spędzając czas w Świecie Dory dziecko może poświęcić się zabawie, bądź uczestniczyć w zaplanowanych zajęciach rozwojowych. Istnieje możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych na terenie Sali Zabaw.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z atrakcji przygotowanych przez Dorę w jej krainie. Mamy ogromną nadzieję spotkać Cię już wkrótce u nas, abyś w wspólnie z nami zobaczył na czym polega inny wymiar zabawy.