O nas

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice,

zapraszam Was do mojej krainy. Przygotowałam tutaj dla moich gości moc atrakcji! Moja kraina znajduje się w Centrum Handlowym Załęże w Katowicach. Miejsce to zostało stworzone po to, aby nauczyć dzieci nowych, fascynujących rzeczy i zagwarantować im niesamowite przygody, aby pokazać im inny wymiar zabawy!

Żeby tu trafić musicie wjechać na pierwsze piętro centrum handlowego.
Tuż obok ruchomych schodów, które tutaj prowadzą znajduje się wejście do mojego świata. Żeby wszystkim było wygodniej można zostawić ubrania i niepotrzebne rzeczy w szatni zaraz po prawej stronie.

Zanim tu przyjdziecie opowiem Wam trochę o mojej krainie.

Na samym początku, obok wejścia znajduje się bufet i kawiarnia. Można tutaj zjeść coś treściwego, jeśli zgłodniejemy, albo wypróbować przeróżne słodkości, specjalnie przygotowane dla moich gości. W tym miejscu rodzice znajdą wygodne miejsce, aby poczekać na swoje pociechy. Można tutaj napić się przepysznej kawy, obejrzeć telewizję i skorzystać z bezprzewodowego internetu.
Zaraz na początku znajduje się kolorowa, przystosowana do potrzeb dzieci toaleta i tuż obok specjalne pomieszczenie dla matki z dzieckiem.

Dalej jest miejsce, które wygospodarowałam specjalnie do zabawy dla najmłodszych. Obszar ten został oddzielony od pozostałej części, tak aby nikt im nie przeszkadzał w zabawie. Miejsce to jest także dobrze widoczne z kawiarnianych stolików nieco dalej tak, aby troskliwi rodzice mogli na wszystko zerkać czujnym okiem. Nie ma się czym martwić – pod nieobecność rodziców zabawę dzieciaków animują specjalnie wyszkoleni w tym zakresie opiekunowie.

W kąciku dla malucha zebrałam dużo atrakcji dla maluchów. Jest tutaj niezwykle kolorowy domek, ogromne klocki, tajemniczy tunel, wygodne bujaczki i atrakcyjne samochodziki. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie.

Nieco dalej dla trochę większych gości przygotowałam najnowszą nowinkę technologiczną. Przestrzeń na podłodze wypełnia w tym miejscu ogromna podłoga interaktywna, gdzie dzieci mogą skakać, biegać i próbować złapać wirtualne przedmioty. Ta multimedialna zabawka jest świetnym narzędziem do ćwiczeń stymulujących rozwój psychosomatyczny. Jest także okazją do poznawania i oswajania się z możliwościami nowych technologii.

Tuż obok zaczyna się prawdziwy labirynt mojego kolorowego królestwa zabawy.  Przygotowałam tutaj ponad 250 metrów kwadratowych kolorowej konstrukcji zabawowej. Można się tutaj wspinać po schodkach i linkach, przeczołgiwać tunelami, zjeżdżać z aż 6 metrowej zjeżdżalni albo zjeżdżać na innej zjeżdżalni saneczkami. Jest też basen z kolorowymi piłeczkami i trampolina.

Aby zagwarantować dzieciom świetną zabawę także w wyjątkowe dla nich dni w roku, przygotowałam miejsce, gdzie mogą odbywać się imprezy i przyjęcia okolicznościowe. Można tutaj zorganizować własne przyjęcie urodzinowe, albo skorzystać z przygotowanych przez nas wydarzeń. Poza wspólnym świętowaniem wszystkich ważnych dla dzieci dni w roku (jak Dzień Dziecka, Mikołajki czy Dzień Matki), istnieje możliwość uczestnictwa w organizowanych zajęciach rozwojowych. W mojej krainie zaplanowałam niezwykle dużo interesujących wydarzeń dla najmłodszych, tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

Cały obiekt jest klimatyzowany.

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy!

Pozdrawiam serdecznie,
Dora