Urodziny dla Dzieci

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice!

Spodobał się już Wam pobyt w mojej krainie? Chcecie się czasem spędzonym tutaj podzielić z innymi? Nic prostszego! Zorganizuj tutaj urodziny dla dzieci w mieście Katowice!

Poniżej znajduje się opis różnego rodzaju form organizacji przyjęć urodzinowych.
Natomiast tutaj mogą Państwo sprawdzić CENNIK PRZYJĘĆ URODZINOWYCH

Urodziny dla Dzieci Katowice


W Świecie Dory w mieście Katowice przygotowałam wiele udogodnień, aby można było obchodzić tutaj wspaniałe urodziny dla dzieci. Jest specjalnie wydzielone miejsce, gdzie można urządzić przyjęcie urodzinowe. Możesz także zaplanować inne, niestandardowe niespodzianki podczas takiego przyjęcia. Wśród bogatej oferty zajęć rozwojowych i pracy animatorów możesz zapewnić swojemu dziecku i jego przyjaciołom moc niezapomnianych wrażeń. Opowiem Ci trochę o niektórych z nich.

Malowanie twarzy i rąk

Nic nie zagwarantuje dzieciom tak wspaniałej zabawy, jak przebieranie się i malowanie, tak aby były nie do poznania. W Świecie Dory przy użyciu specjalnych, przeznaczonych do tego celu farb oraz utalentowanych plastycznie animatorek proponujemy podczas przyjęcia urodzinowego zabawę w malowanie rąk i twarzy. Podczas tego zajęcia bardzo szybko może okazać się, że przybyli goście to nie tylko dzieci, ale też cała plejada różnych kolorowych osobowości ze świata bajek!

Wspólna zabawa z chustą

Dobre urodzinki dla dzieci to takie, na których wszyscy goście potrafią się ze sobą świetnie bawić. W Świecie Dory odpowiednio wyszkolone animatorki dbają o to, żeby wszystkich uczestników dziecięcego przyjęcia ze sobą zintegrować. Seria zabaw integracyjnych przygotowanych z wykorzystaniem chusty animacyjnej Klanza daje gwarancję świetnej zabawy. Dzieci bardzo szybko wpadną we wspólny wir zabawy, tak że nikt na przyjęciu urodzinowym nie poczuje się pominięty.

Modelowanie balonów

Różnorodne kształty wymodelowane z kolorowych balonów, są świetnym impulsem pobudzającym wyobraźnie. Podczas zabaw urodzinowych zaplanowanych w Świecie Dory dzieci nauczą się, jak modelować balony, aby przybrały one niecodzienne kształty.

Zajęcia integracyjne i ruchowe

Ponieważ dzieci kochają ruch, to podczas organizowanych w Świecie Dory przyjęć urodzinowych animatorki zadbają o to, aby dostarczyć im odpowiednie ilości ruchu. Wspólne zabawy ruchowe, tańczenie i śpiewanie wspólnie piosenek gwarantuje świetną zabawę z przyjaciółmi podczas wymarzonego przyjęcia urodzinowego.

Nasz wspólny prezent dla solenizanta

Aby wyjątkowe wydarzenie, jakim są urodziny dla dzieci, na długo pozostało w pamięci solenizanta, w Świecie Dory przygotowaliśmy specjalne upominki. Każdy, kto spędzi urodzinki z nami, zabierze część magicznych wspomnień do domu dzięki wspólnie przygotowanej specjalnie dla niego księdze gości, czy innym niespodziankom.

Słodkości i nie tylko

W swojej krainie zadbałam o to, żeby nie tylko miejsce i organizacja czasu zabawy była wyjątkowa i dopasowana do Waszych oczekiwań. Także w zakresie obsługi cateringowej organizacja przyjęcia w Świecie Dory zapewni moc atrakcji. Współpraca z cukiernią artystyczną „Kiełek” daje Ci niepowtarzalną szansę na stworzenie wyjątkowego tortu urodzinowego.

Czy tort może się poruszać? Czy może przyjąć dowolny kształt i kolor? Może chcesz, żeby Twój tor przypominał magiczną krainę z Twojej ulubionej bajki. W Świecie Dory dzięki pracownikom cukierni artystycznej Twój wymarzony tort może przybrać realną postać. Na organizowanych w Świecie Dory przyjęciach urodzinowych możesz zagwarantować dzieciom niezapomniane wrażenia za pomocą wyjątkowych i niepowtarzalnych wyrobów cukierniczych. Urodziny dla dzieci Katowice.

Urodzinki dla Dzieci Katowice

urodziny dla dzieci Katowice

Drodzy Rodzice,

jeśli któreś dzieci uczestniczących w zabawie jest na coś uczulone, bądź z jakichś powodów niezdolne do zabawy, uprzejmie prosimy o zgłaszanie tego typu informacji wcześniej u pracowników naszej Sali Zabaw.

Urodziny dla Dzieci Śląsk

Niezapomniane urodzinki dla dzieci Śląsk, Katowice: Świat Dory!